آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری عنوان کرد: 

دعوت از صاحب‌نظران برای ساماندهی حیوانات بلاصاحب در سطح شهر

 

 

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، از صاحب‎نظران خواست در خصوص اجرای طرح ساماندهی سگ های بلاصاحب با شهرداری همکاری کنند.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، علیرضا ریاضی با بیان اینکه موضوع سگ های بلاصاحب یکی از  دغدغه ی شهروندان و مدیران شهری است، ادامه داد: تاکنون اقدامات  زیادی در این زمینه انجام شده است .

وی  اظهار داشت : این سازمان با برنامه ریزی مناسب در حال ساماندهی پناهگاه سگ‌های بلاصاحب است و در این راستا اقدامات ویژه‌ای از قبیل بلوک چینی، بروزرسانی و گسترش محوطه نگهداری سگ‌ها انجام داده است.

 وی از افزایش اکیپ‌های زنده‌گیری سگهای بلاصاحب به چهار اکیپ با خوردوهای مجهز شده خبر داد و افزود: عملیات زنده‌‍گیری سگ‌های بلاصاحب به‌صورت دو شیفت صبح و عصر و به منظور کاهش آنها در سطح شهر در حال انجام است.

 وی با تاکید بر اینکه برای ساماندهی سگ های بلاصاحب نیاز به نقطه نظرات و پیشنهادات صاحب نظران و کمک انجمن‌های حمایت از حیوانات داریم، خاطرنشان کرد: شهرداری از نقطه نظرات و پیشنهادات صاحبنظران در خصوص اجرای طرح ساماندهی سگ های بلاصاحب استقبال می کند.

معرفی مدیر عامل

 

مدیر عامل سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

علیرضا ریاضی

حاضرين در سايت

ما 16 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top