آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان:

ششم اردیبهشت مجموعه پردیسان قائم پاک‌سازی می شود

 

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، از پاک‌سازی مجموعه پردیسان قائم با همکاری مردم کرمان در روز جمعه ششم اردیبهشت ماه جاری خبر داد.
محمدرضا قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار کرمان آنلاین گفت: مجموعه پردیسان قائم با همکاری مردم به خصوص جوانان شهر در هفته جهانی زمین پاک، از زباله پاک‌سازی می‌شود.
وی مجموعه‌ی پردیسان قائم را گنج بزرگی برای شهر کرمان دانست و خاطرنشان کرد: آلوده کردن این مجموعه‌ی ارزشمند به زباله و پسماندهای خطرناک و غیر قابل بازیافت، به محیط و اکوسیستم این پارک بزرگ لطمه جبران ناپذیری وارد می کند بنابراین از تمامی شهروندان می خواهیم تا در حفظ این مجموعه کوشا باشند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان ادامه داد: برنامه پاکسازی پردیسان قائم از ساعت هفت صبح از کنار مجموعه آتش نشانی شروع می شود و از تمامی شهروندان می‌خواهیم تا در پاکسازی این مجموعه ما را یاری کنند.
قربانی همچنین افزود:  جمعه ششم اردیبهشت ساعت 9 صبح در مجموعه پردیسان قائم جنگ شادی برپا می‌شود که این مراسم با برنامه های شاد، قرعه کشی و اهداء جوایز همراه خواهد بود.

 

معرفی مدیر عامل

 

مدیر عامل سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

علیرضا ریاضی

حاضرين در سايت

ما 55 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top