آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

به همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان:


دانش آموزان کرمانی در خصوص «تفکیک زباله از مبدا» آموزش دیدند

 

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، از آموزش 790 دانش‌آموز در مورد چگونگی تفکیک زباله از مبداء طی سه روز اخیر و به مناسبت هفته جهانی «زمین پاک» خبر داد.
محمدرضا قربانی در گفت‌وگو با کرمان آنلاین افزود: با هماهنگی آموزش و پرورش حدود 400 دانش آموز از چهار مدرسه از جمله دو مدرسه دخترانه امام هادی و ولیعصر و دو مدرسه پسرانه شهرداری و معلم تحت آموزش قرار گرفتند.


وی با اشاره به این که صبح امروز نیز شش مدرسه در این برنامه‌ی آموزشی شرکت کردند، افزود: صبح امروز 390 دانش آموز دختر از مدارس شمیم بهشت ، مائده ، نهال، دانشوران، نگین و یاس در فرهنگسرای کوثر آموزش های لازم را در زمینه‌ی چگونگی تفکیک پسماندهای خشک از تر فرا گرفتند.


قربانی خاطر نشان کرد: تمامی آموزش ها در زمینه پسماند و چگونگی تفکیک زباله از مبداء در قالب نمایش عروسکی و در محل فرهنگسرای کوثر به دانش‌آموزان ارایه شده است.
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان در ادامه از برنامه‌ی آموزشی تفکیک زباله از مبداء در فرهنگ‌سرای قمر بنی هاشم خبر داد و گفت: در روزهای شنبه و یک شنبه نیز دانش آموزان مدارس مختلف در این فرهنگسرا تحت آموزش قرار می‌گیرند.

 

معرفی مدیر عامل

 

مدیر عامل سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

علیرضا ریاضی

حاضرين در سايت

ما 147 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top