آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری خبر داد:
بازنگری طرح تفکیک زباله از مبدا

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری از بازنگری طرح تفکیک زباله از مبدا خبر داد.
اسمعیل جهانشاهی با اشاره به پوشش ۴۳درصدی شهر کرمان در این طرح گفت: ورود شرکت‌های فاقد تجربه مناسب و هزینه بر بودن طرح، عامل بازدارنده تکمیل این طرح شد.
وی با بیان این که شهرداری با واگذاری طرح به شرکت های جمع آوری زباله با ابلاغ اجرای طرح، کل شهر را تحت پوشش قرار می دهد افزود: تحویل پاکت‌های طرح دار به شهروندان در قبال تحویل پسماند خشک، تحویل کلبه‌ها به شرکت‌های تحت پیمان و نصب سطل‌های رنگی مخصوص پسماند خشک در معابر از موارد دیده شده در طرح تفکیک زباله از مبدا است.
وی ضمن انتقاد از عدم فرهنگ جداسازی پسماند خشک در بین شهروندان اظهار داشت: در این صورت نصب سطل، به زباله دانی تبدیل شده و باعث آلودگی محیط و دلسردی شهروندان می‌شود.
جهانشاهی استفاده از تجربیات شهرهای دیگر در زمینه مدیریت پسماند را ضروری عنوان و تاکید کرد: دیدگاه شهردار و معاون خدمات شهری ایشان، واگذاری طرح به شرکت‌های جمع آوری زباله بوده و با توجه به ارزیابی صورت گرفته، همکاری و همراهی شهروندان کرمانی شرط موفقیت در اجرای این طرح است.

معرفی مدیر عامل

 مدیرعامل سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

اسمعیل جهانشاهی

حاضرين در سايت

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top