آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

اجرای طرح آموزشی تفکیک پسماندهای خشک ازمبداء در خیابان کودکان

 

  

شهردار منطقه چهار کرمان از اجرای طرح آموزشی تفکیک پسماندهای خشک ازمبداء در خیابان کودکان باهمکاری سازمان مدیریت پسماندشهرداری و شرکت بزم آرانیکان خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، مهندس مومنی باتاکید بر اهمیت و ضرورت تفکیک پسماند از مبداء گفت: تنها راه حفظ محیط زیست،مدیریت صحیح پسماند ازطریق تفکیک وبازیافت است و همچنین این کار در رعایت اصول بهداشتی نیز نقش داردوباتوجه به هزینه های زیادی که برای شهرداری دارد، با آموزش صحیح و اصولی بخش زیادی از هزینه های جمع آوری و ساماندهی پسماندراحذف می نماید.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح آموزشی تفکیک پسماندازمبداء در قالب آموزش چهره به چهره و براساس تقسیم بندی محلات با مراجعه حضوری درب منازل صورت می گیرد،افزود:دراین راستا تاکنون این طرح در بیش از ۷۰ درصد سطح منطقه انجام شده است.

مومنی تصریح کرد: باتوجه به اجرای طرح محله زیبا درسطح این منطقه ،اجرای طرح آموزشی تفکیک پسماندازمبداء در قالب تکمیل این طرح انجام وبعدازآموزش چهره به چهره،پسماندهای خشک از درب منازل جمع آوری می گردد.

وی افزود: باتوجه به اهمیت و ضرورت آموزش های شهروندی ،یکی از اولویت های اصلی این منطقه درسال آینده،آموزش های شهروندی می باشد.

 

 

معرفی مدیر عامل

 سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

محمد رضا قربانی

حاضرين در سايت

ما 43 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top