آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

‍ ‍ با خرید ۲۴ دستگاه خودروی سبک و ۸ دستگاه وانت جدید:

۴۰ خودرو فرسوده از سیستم حمل و نقل شهرداری خارج می شوند

 

 شهردار کرمان از تقویت و نوسازی سیستم حمل و نقل مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین؛ شهردار کرمان با بیان اینکه تعدادی از خوروهای ناوگان حمل و نقل شهرداری فرسوده و مستهلک شده اند که ضمن نداشتن کارایی ، نگهداری از آنها نیز هزینه بر است . 

عالم زاده افزود : در این راستا ۸ دستگاه وانت مزدا خریداری شده است که وارد سیستم مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهرداری می شود.

وی یاداور شد: خودروهای این واحد با توجه به حجم کاری بالا  در  بازدید از سطح شهر به منظور رفع  سد معبر ،تخلفات ساختمانی  و برخورد با حاشیه نشینی ،بصورت ۲۴ ساعته در سطح شهر فعالیت دارند و فقط رانندگان آنها تعویض شیفت می شوند .

وی گفت: با توجه به فعالیت زیاد این خودرو ها ،سریع تر  از سایر خودروها دچار فرسودگی می شوند که به جهت آنکه در سطح شهر در حال گشت زنی و در ارتباط با مردم هستند ،باید از کارای لازم برخوردار بود و ظاهر مناسبی نیز داشته باشند.

وی گفت: متوسط عمر مفید خودرو ها در شهرداری بیش از ۱۲ سال است که بعد از آن با توجه به هزینه بر بودن نگهداری این گونه خودروها و صرفه جویی در زمان و نیروی انسانی نیاز است نسبت به خروج تعدادی از خودروهای این ناوگان اقدام و خودروهای جدید جایگزین شود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به خریداری ۲۴ دستگاه خودرو دنا و ورود آنها به سیستم حمل و نقل شهرداری خبر داد و عنوان کرد : با ورود این خودرو ها ۴۰ خودرو فرسوده از سیستم خارج می شوند.

وی تاکید کرد: با ورود خودروهای جدید و خروج خودروهای فرسوده،شاهد صرفه جویی در هزینه ها و افزایش کارایی واحدهای مرتبط در شهرداری خواهیم بود  .

معرفی مدیر عامل

 سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

محمد رضا قربانی

حاضرين در سايت

ما 163 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top