آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

اجرای طرح آموزشی تفکیک پسماندهای خشک از مبداء در شهرک صنعتی

 


 
طرح آموزشی چهره به چهره تفکیک پسماندهای خشک از مبداء با همکاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری و شهرداری منطقه چهار در شهرک صنعتی در حال اجرا است.
با توجه به  اهمیت و ضرورت تفکیک زباله از مبداء و ارائه آموزش‌های لازم در این زمینه، مدیریت زباله یکی از حیاتی‌ترین کارهایی است که روزانه در هر شهر انجام می‌شود، به همین دلیل تفکیک زباله از مبدأ باید بسیار مورد توجه قرار گیرد.
اجرای طرح آموزشی تفکیک زباله از مبداء در قالب آموزش چهره به چهره و بر اساس تقسیم‌بندی محلات و خیابان‌ها با مراجعه حضوری درب منازل صورت می‌گیرد که در این راستا تاکنون این طرح آموزشی در شهرک هشت بهشت،محله سرآسیاب و خیابان شهید اسدآبادی انجام شده است.
بر اساس این گزارش ، طرح آموزشی تفکیک پسماندهای خشک از مبداء در شهرک جماران و خیابان شهید مصطفی خمینی نیز در حال انجام است و در شهرک صنعتی نیز اجرا می شود.
گفتنی است : این اقدام در قالب طرح «محله‌ی زیبا» و به عنوان یک اقدام فرهنگی، به صورت محله به محله در سطح منطقه اجرا می‌شود.

معرفی مدیر عامل

 سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

محمد رضا قربانی

حاضرين در سايت

ما 65 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top