آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند تاکید کرد:
صداوسیما، تاثیرگذارترین رسانه برای فرهنگ‌سازی

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان صداوسیما را تاثیرگذارترین رسانه برای فرهنگ‌سازی عنوان و اظهار کرد: بخشی از عملکرد سازمان مدیریت پسماند شهرداری در حوزه فرهنگ‌سازی، هماهنگی و همکاری با نهادهای فرهنگی از قبیل صداوسیمای مرکز کرمان است.
اسمعیل جهانشاهی با بیان این که این سازمان اقدامات مشترک فرهنگی با بهزیستی و آموزش و پرورش نیز داشته افزود: در همین راستا و طی مذاکراتی با مدیریت صداوسیمای مرکز کرمان، ساخت پنج کلیپ آموزشی به یکی از برنامه سازان با سابقه این مرکز سفارش داده شده است.
وی با اشاره به مفاد و وجه این قرارداد خاطرنشان کرد: سازنده این کلیپ‌ها از سوی صداوسیما معرفی شده و هزینه آن‌ها از سوی شهرداری پرداخت شده است.
جهانشاهی با بیان این که شهرداری به صداوسیمای مرکز کرمان و برنامه ساز معرفی شده آن نهاد اعتماد کرده تاکید کرد: با این وجود صداوسیما با حذف قسمت‌هایی از کلیپ‌ها و تغییر مفهوم آنها، میزان تاثیرگذاری آن‌ها را کاهش داد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری با اشاره به انتشار کلیپ «ساعت 9 شب» در فضای مجازی در روزهای اخیر تصریح کرد: همان گونه که قبلا در سایت شهرداری و نشریات محلی اعلام شد، این کلیپ مورد تایید سازمان نبوده و از محتوای آن اطلاعی نیز نداشته است.
وی با بیان این که سازمان مدیریت پسماند با پخش آن مخالف بوده، خاطرنشان کرد: سازنده کلیپ مذکور مسئولیت این اشتباه را به طور کتبی پذیرفته است.

معرفی مدیر عامل

سرپرست سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

محمد رضا قربانی

حاضرين در سايت

ما 33 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top